Dragan Ljubez

441667

DRAGAN LJUBEZ (1900-tal): Tjur, sten, monogramsignerad DL, höjd ca 22, längd 31 cm

Konst, Skulpturer

Rum 20

Dragan Ljubez

Budhistorik (7 bud)
3086883
600
3086374
550
3086059
500
3086006
450
3078084

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.