Bordslampor

441665

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talet andra hälft, terracotta, delvis glaserade och bemålade, höjd exkl skärmar ca 61 cm

Krackeleringar

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor

Budhistorik (4 bud)

3086865
3084603
650
3084601
3066734

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.