Lars Lerin

441660

LARS LERIN (född 1954): Familjen, signerad och daterad Lars Lerin 06, akvarell, 14x19 cm

Monter 29

Lars Lerin

Budhistorik (26 bud)
3087020
19 000
3087053
18 500
3087020
17 500
3087050
17 500
3087020
16 000

Slutpris SEK:
19 000
1 913 EUR, 2 174 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.