Kandelabrar 1800-talets andra hälft

441656

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, för 3 ljus vardera, sten, förgylld metall, dekor av bockhuvuden, höjd ca 36 cm

Smärre nagg, en fot med större nagg

Diverse

Budhistorik (10 bud)
3087016
3087015
1 400
3085540
3085539
3083215
950

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.