Stekfat Kina

441648

STEKFAT, 5 st, porslin, Kina, 1700-tal, underglasyr i blått, längd ca 26-38 cm

Nagg, en med lagning

Orientaliskt, Porslin

Monter 27

Stekfat Kina

Budhistorik (21 bud)
3086213
4 600
3086263
4 400
3086213
4 200
3085842
3085842

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.