Angelica Wiik färglitografi

441641

ANGELICA WIIK (född 1960): Kvinna på zebradivan, signerad Angelica Wiik EA, färglitografi med glitter, bladmått ca 42x61 cm

Rum 9, Vagga 2

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (19 bud)
3079824
1 600
3079514
3079823
1 400
3079514
1 300
3079821

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.