Angelica Wiik färglitografi

441640

ANGELICA WIIK (född 1960): "Stockholmsnatt", signerad Angelica Wiik EA, färglitografi med glitter, ca 85x59 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 3

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (29 bud)
3086787
3 200
3086711
3086786
3086711
2 800
3077389
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.