Lars Bygdemark

441639

LARS BYGDEMARK (1900-tal): Måkläppen falsterbo, fotografi, signerad, ca 47x47 cm

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Fack 48

Lars Bygdemark
Budhistorik (11 bud)
3083457
3079444
3079444
700
3083456
650
3079444
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.