Vettar

441635

VETTAR, 2 st, 1900-tal/1900-talets andra hälft, bemålade, längd ca 40 respektive 31 cm

Skador

Diverse

Vettar

Budhistorik (11 bud)
3086129
3086767
950
3086129
900
3086000
850
3078244

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.