Stolar 80-tal Italien

441632

STOLAR, 8 st, Italien, 1980-tal, stomme i kromad metall, svart vitt kläddsel, sitthöjd ca

Slitage

Rum 22

Stolar 80-tal Italien

Budhistorik (2 bud)

3086783
3086777

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.