Soffbord loungemodell

441630

SOFFBORD, loungemodell, 2000-tal, lackat trä samt benställning i förkromade stålrör, höjd ca 31, 90x90 cm

Bruksslitage

Soffbord loungemodell

Budhistorik (1 bud)

3095660
2017-02-24 15:09:29

2017-02-24 kl 18:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.