Ulf Gripenholm färglitografi

441625

ULF GRIPENHOLM (född 1943), Stort huvud, signerad och numrerad Ulf Gripenholm 1/180, färglitografi, 49x39 cm, bladstorlek 67x55 cm

Fack 33

Ulf Gripenholm färglitografi
Budhistorik (9 bud)
3086760
850
3086821
3086760
750
3086754
700
3086194
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.