P. G. Thelander etsning

441624

P. G. THELANDER (född 1936), Venus födelse VII, 1965, signerad och numrerad P. G. Thelander 2/20, etsning med utskurna separatinfärgade plåtar, 49,5x63 cm, oramad
LITTERATUR: Haskel 67

Missfärgning av fukt i nedre marginalens kant

Rum 9, Vagga 2

P. G. Thelander etsning
Budhistorik (7 bud)
3086367
3086366
750
3086364
700
3086363
650
3086359
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.