P. G. Thelander etsning med collage och blyerts

441623

P. G. THELANDER (född 1936), Svamp i kruka, signerad P. G. Thelander, etsning med collage och teckning i blyerts, 49x63,5 cm, bladstorlek 62x75 cm
Ej förtecknad i Haskel, unik

Rum 9, Vagga 2

Budhistorik (4 bud)

3087026
450
3086372
3078226
3074921

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.