Taklampa 1970-tal

441620

TAKARMATUR, glas och aluminium, 1970-tal, diameter ca 32 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Taklampa 1970-tal

Budhistorik (7 bud)
3086808
550
3086798
500
3070842
450
3086797
450
3070842

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.