Jardiniere WMF

441618

JARDINIERE, WMF, nysilver, tidigt 1900-tal, skålinsats i glas, bredd 48 cm

Genomputsning, minimala nagg

Diverse

Jardiniere WMF

Budhistorik (7 bud)
3086449
600
3086824
550
3086449
500
3086819
450
3086449

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.