Matbord teak 1960-tal

441617

MATBORD, teak, 1960-tal, höjd ca 73, 145x88 cm, 2 inläggskivor vardera ca 40 cm

Slitage, ytskador

Rum 21

Matbord teak 1960-tal

Budhistorik (11 bud)
3085915
2 800
3086153
2 800
3085915
2 600
3085585
2 400
3085238

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.