Spegel empire

441614

SPEGEL, 1800-talets första hälft, empire, delvis träskuren dekor, bronserad och förgylld dekor, ca 132x62 cm

Torrsprickor, skador, senare bonserad

Speglar

Rum 12

Spegel empire

Budhistorik (7 bud)
3086764
2 800
3086763
3086699
1 700
3086697
1 600
3086090

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.