Oljemålning 1700-tal

441612

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Mansporträtt, olja på duk, ca 56x45 cm

Mindre krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (34 bud)
3086747
5 800
3086730
5 600
3086730
5 000
3086199
4 800
3086727
4 800

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.