Fällbord alrot

441610

FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, skiva i alrot, höjd ca 73, 89x88 cm

Bruksslitage

Rum 12

Fällbord alrot

Budhistorik (10 bud)
3086740
2 400
3085226
3085226
3084982
600
3084981
550

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.