Oljemålning 1700-tal

441605

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Fåraherden, olja på pannå, ca 35x42 cm

Pannån har slagit sig, ytskador och bortfall

Konst, Äldre måleri

Fack 26

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
3086694
500
3086491
450
3084328
3075208
3071528

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.