Carl Schubert akvarell

441603

CARL SCHUBERT (född 1955): Fyrvaktare, signerad och daterad Carl Schubert -98, akvarell, 59,5 x 42 cm

Ej ramad, monterad i passpartout

Carl Schubert akvarell
Budhistorik (34 bud)
3086687
3 600
3086693
3 400
3086687
3086689
3086687
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.