Matbord tidigt 1900-tal

441597

MATBORD, mahogny, 1900-talets första hälft, oval modell med tre iläggsskivor, höjd ca 76, 152-312x118 cm

Bruksslitage, repor

Rum 9

Matbord tidigt 1900-tal

Budhistorik (13 bud)
3084500
3 800
3084502
3 600
3084500
3 400
3084499
3 200
3084337

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.