Carl Schubert akvarell

441596

CARL SCHUBERT (född 1955): Komposition med svan signerad och daterad Carl Schubert -98, akvarell,
59,5 x 42 cm

Ej ramad, monterad i passpartout

Carl Schubert akvarell
Budhistorik (5 bud)
3086656
3086493
750
3086398
3075870
3075771

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.