John-Erik Franzén Hells Angels

441594

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942), "Hells Angels of California", monogramsignerad och daterad JEF 1990, numrerad 19/360, färglitografi, bladmått 64 x 52 cm.

Ej ramad

Budhistorik (15 bud)
3086520
3086400
2 800
3085627
2 600
3084354
2 400
3085626

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.