Soffbord 1940-tal

441593

SOFFBORD, 1940-tal, i björk med organiskt formad skiva, höjd 56, diameter 88 cm

Bruksslitage, fläckar

Rum 5

Soffbord 1940-tal

Budhistorik (4 bud)

3083343
450
3084190
3083343
3070551

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.