Sänmgbord postmoderna

441589

SÄNGBORD, postmoderna, 1980-tal, Italien, svartlackerad toppskiva, vardera med två lådor, höjd ca 47, 60x42 cm

Bruksslitage, två plastbilar saknas

Rum 8

Sänmgbord postmoderna

Budhistorik (2 bud)

3071207
550
3071206

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.