Sideboard Troeds

441588

HUGO TROED, sideboard "221", teak, 1956, dörrpar, klaff samt lådor, svärtade ben, höjd ca 110, 154x42 cm

Bruksslitage, repor, två ben lagade

Rum 15

Sideboard Troeds

Budhistorik (19 bud)
3084647
3082839
3084646
1 900
3082839
1 800
3078543
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.