Bokhylla teak 1960-tal

441587

BOKHYLLA, teak, 1960-tal, underskåp med dörrar samt lådor, höjd ca 172, 120x40 cm

Bruksslitage

Rum 14

Bokhylla teak 1960-tal

Budhistorik (13 bud)
3085601
3085588
3085598
1 900
3085588
1 800
3085597
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.