Fartygsmodell

441584

FARTYGSMODELL, 1900-talets mitt, trä samt kompositmaterial, mast i vit textil, delvis bemålad, utan stativ, handgjord, längd ca 170, höjd 165 cm

Smärre skador, fläckar på segel

Diverse, Samlarobjekt, Nautica/Technica

Rum 2

Fartygsmodell

Budhistorik (7 bud)
3084180
600
3084062
550
3084058
500
3076771
450
3075551

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.