Golvlampa rotarbete

441583

GOLVLAMPA, rotarbete, 1900-talets första hälft, veckad textilskärm, höjd ca 160 cm

Patina, skärm med skador

Belysning, Golvlampor

Rum 15

Golvlampa rotarbete

Budhistorik (18 bud)
3084586
2 600
3084583
2 400
3084578
3084575
3084573
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.