Spegel

441582

SPEGEL, 1900-talets slut, förgylld ram, yttermått 148x103 cm

färgbortfall

Speglar

Rum 17

Spegel

Budhistorik (28 bud)
3084633
2 600
3084631
2 400
3084630
3084625
3084628

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.