Meyers armbandsur modell Fly racer

441580

MEYERS, Fly Racer, herrarmbandsur, stål, quartz, chronograph, urtavla i karbon, safirglas, datum, integrerad länk med dubbelt flipplås, numrerad N30282, diameter 41 mm

Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Ytslitage

Klockor/Ur

Budhistorik (27 bud)
3084083
13 000
3083803
12 500
3083803
11 500
3084081
11 000
3083803
9 800

Slutpris SEK:
13 000
1 309 EUR, 1 487 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.