Stolar England

441578

STOLAR, 6 st, England, regencystil, 1900-tal, mahognyfaner, klädda sitsar, sitthöjd ca 44 cm

Ändringar/tillägg
enl uppgift sålda på NK

Rum 21

Stolar England

Budhistorik (33 bud)
3084388
4 800
3083130
4 600
3084386
4 600
3083130
4 400
3084385
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.