Anfadersporträtt

441571

ANFADERSPORTRÄTT, 1800-tal, Kina, blandteknik, på papper, ca 103x60 cm

Fuktskador, veck och revor

Orientaliskt, Konsthantverk, Konst

Fack 6

Anfadersporträtt

Budhistorik (17 bud)
3068622
1 800
3084652
1 700
3068622
1 600
3084644
3068622
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.