Pelle Åberg

441570

PELLE ÅBERG (1909-1964): Sydländska husfasader monogramsignerad PÅ, olja på pannå, ca 40x33 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 7

Pelle Åberg

Budhistorik (13 bud)
3084298
3083476
1 400
3083227
1 300
3083219
3083055

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.