Pelle Åberg

441569

PELLE ÅBERG (1909-1964): Motiv från Södermalm, signerad och daterad Pelle Åberg 1934, olja på pannå, ca 60x50 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 15

Pelle Åberg

Budhistorik (11 bud)
3083816
2 400
3081689
3083815
3081689
3077017
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.