Karmstol 1800-tal renässansstil

441567

KARMSTOL, Italien, 1800-tal, renässansstil, skuren dekor, klädd i skinn, sitthöjd ca 50 cm

Renoverade och kompletterade, slitage

Rum 20

Budhistorik (1 bud)

3081879
2017-02-18 11:22:32

2017-02-19 kl 11:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.