Armlänstol barock

441566

ARMLÄNSTOL, 1700-tal, barock, ek, skuren dekor, vävd klädsel, sitthöjd ca 48 cm, höjd ca 128 cm

Avslag, slitage, klädsel med skador

Rum 19

Armlänstol barock

Budhistorik (2 bud)

3085057
1 400
3072759

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.