Oljemålning fiskar

441564

GENEIÈCE TURAUT (1900-tal): Panoramique aux Poissonnes, singerade, olja på duk, ca 40x118 cm

Oljemålning fiskar

Budhistorik (3 bud)

3084306
3083944
900
3083296

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.