Jacobus DE RUBEIS (1626-1691)

441560

PETRUS SANCTUS BARTOLUS (Italien 1600-tal), 13 graverade planscher, publicerade av Jacobus de Rubeis (1626-1691), bladstorlek 21x54 cm
PROVENIENS: Christian Hammer, Stockholm

Monter 19

Jacobus DE RUBEIS (1626-1691)

Budhistorik (16 bud)
3086659
1 300
3086586
3086658
3086586
3080852

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.