Konstlitteratur

441559

KONSTLITTERATUR, huvudsakligen grafik, Ur vår tids grafik, 12 häften med tillgörande grafiska blad monterade i passepartouter, samt 18 andra volymer bl a Pola Gauguin - Edvard Munch, Singer, Hans W.
Der Kupferstich-Sammler. Handbuch für Kupferstichsammler. Hiersemanns Handbücher Band IX

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria

Rum 1

Konstlitteratur

Budhistorik (20 bud)
3086126
1 400
3086125
1 300
3086118
3086115
3086117

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.