Nadezda Streltsova oljemålningar

441557

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Pioner, signerad Streltsova, olja på duk, ca 80x65 cm

Rum 20

Budhistorik (16 bud)
3083604
6 400
3077630
6 200
3077379
6 000
3077629
5 800
3077379
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.