Balerinor Stetoslav Novossadyouk

441556

SVETOSLAV NOVOSSADYOUK (född 1971): "Repetition", monogramsignerad NS, olja på duk, ca 63x52 cm

Rum 7, Hylla 2

Budhistorik (13 bud)
3076168
4 200
3070853
3076167
3 800
3070853
3 600
3069825
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.