Balzar Beskow karmstolar S-312

441553

BALZAR BESKOW, "S-312", karmstolar, 4 st., Stockholm, 1900-talets mitt, lackerad björk, sits i svart konstläder, stapelbara, stämpelmärkta på undersidan, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Hylla 7

Budhistorik

2017-02-20 kl 16:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.