Goldscheider byst

441552

GOLDSCHEIDER, byst, mansporträtt, märkt "Goldscheider Reproduction Reservée", bemålat lergods, höjd ca 60 cm

Skador och lagningar

Konst, Skulpturer, Keramik/Porslin

Rum 20

Goldscheider byst

Budhistorik (16 bud)
3086631
5 200
3086636
5 000
3086631
4 800
3086511
4 600
3086511
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.