Bordsdekoration Capodimonte

441550

BORDSDEKORATION, 1900-tal, Capodimonte, blommor i ytterfoder, porslin, höjd ca 28 cm

Mindre skador

Keramik/Porslin

Bordsdekoration Capodimonte

Budhistorik (3 bud)

3086231
3078982
3070837

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.