Oljemålning kvinnoporträtt

441546

OIDENTIDIERAD KONSTNÄR (1700/1800-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 59x50 cm

Krackeleringa och fläckar

Konst, Äldre måleri

Fack 45

Oljemålning kvinnoporträtt

Budhistorik (26 bud)
3086653
4 600
3086652
4 400
3086650
4 200
3086646
3086649

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.