Björn Brusewitz etsning

441545

BJÖRN BRUSEWITZ (Sverige, född 1948), Med blicken för jaget som världens centrum, signerad Björn Brusewitz 1993, eget tryck, etsning, 39,5x29,5 cm

Rum 9, Vagga 4

Björn Brusewitz etsning
Budhistorik (2 bud)

3084716
3083452

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.