Carl Wilhelmson olja

441544

CARL WILHELMSON (1866-1928): Båtar i viken, stämpelsignerad C. Wilhelmson, olja på pannå, ca 21x27 cm

Kundcenter

Carl Wilhelmson olja

Budhistorik (19 bud)
3086397
19 000
3086393
18 500
3086392
18 000
3086389
17 500
3086347
17 000

Slutpris SEK:
19 000
1 913 EUR, 2 174 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.